444 0 455

Copyright © 2024 | Web Tasarım WebMediCode Tarafından yapılmıştır. | Tüm Hakları Saklıdır | İçerik Op. Dr. Şenol Acar tarafından hazırlanmıştır.

Ben Kimim

Adım : Şenol Acar

Doğum Tarihim : 1985

Doğum Yerim : Biga

Eğitim ve Kariyer Yolculuğum :

2009 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp(Çapa) Fakültesi'nden mezun oldum.
2014 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimimi tamamladım.

Uzmanlığımın ilk yıllarından beri  çocuk kulak burun boğaz hastalıkları, horlama cerrahisi, fonksiyonel burun ve estetik burun cerrahisi ile ilgilendim. Bu konuyla ilgili bir çok eğitim ve toplantıya katıldım. 2018 yılından beri Acıbadem Bursa Hastanesinde çalıştım. Evli ve 2 çocuk babasıyım.

Profesyonel Kariyerim :

Şu anda Özel Doruk Nilüfer Hastanesi'nde Kulak Burun Boğaz alanında görev yapıyorum.

Tez Konusu
Koklear implantasyonun orta kulak basıncına olan etkisinin değerlendirilmesi.
Uzmanlık alanlarım
Burun Estetiği

Burun şeklinde olan değişiklik veya düzeltme için yapılan cerrahi işlemdir. Burnun doğal halinde olan veya sonradan oluşan şekil bozukluklarının düzeltilmesi ve yüz ile uyumlu hale getirilmesi amaçlanır.

Daha Fazla
Burun Ucu Estetiği

Burun uç kısmı estetik anlamda çok önemli bir bölümdür. Uç kısmını burun yan taraflarına uzanan iki adet kıkırdağın birleşim noktası oluşturur. Burun uç bölgesi kişilere göre oldukça değişkendir.Yükseklik,genişlik ve açıları çok farklıdır.

Daha Fazla
Bademcik ve Geniz Eti

Bademcikler (tonsil) ve geniz eti (adenoid), lenfoid doku denilen ve vücudun bağışıklık sisteminde rol oynayan organlardır. Tonsiller dil kökünün iki yanında yerleşmişlerdir. Adenoid ise burun boşluğunun arka tarafında bulunurlar.

Daha Fazla
Deneyimler
2015 - 2017
SİNOP BOYABAT DEVLET HASTANESİ
2017 - 2018
BURSA ORHANELİ DEVLET HASTANESİ
2018 - 2022
ÖZEL BURSA ACIBADEM HASTANESİ
2022 - 2024

ÖZEL DORUK NİLÜFER HASTANESİ

Sizden Gelenler
Yazışmaya Başla
💬 Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?